Třetí výhra. Brněnští volejbalisté sahají po postupu do semifinále

Jediné vítězství dělí brněnské extraligové volejbalisty od postupu do semifinále extraligového play off. Svěřenci trenéra Ondřeje Marka v neděli vyhráli v Benátkách nad Jizerou jasně 3:0 a ovládli také třetí zápas čtvrtfinálové série. V ní vedou 3:0 na zápasy.

První dva duely vyhráli Brňané na vlastní palubovce 3:2 a 3:0 a ve velké formě pokračovali také hned v prvním setu na palubovce soupeře, když mu dovolili pouze patnáct bodů.

Ve druhém setu se Benátky zlepšily, nicméně i tentokrát slavili hostující volejbalisté, když vyhráli 25:22. Na zvrat už domácí nenašli síly a po porážce 18:25 ve třetí sadě ztratili i třetí čtvrtfinálové střetnutí.

V brněnském dresu se stejně jako v předchozích dvou domácích zápasech nejvíc dařilo americkému univerzálovi Nicku Goodellovi, který zaznamenal sedmnáct bodů. O dva méně přidal v dresu Jihomoravanů kapitán Michal Hrazdira.

Brno může o svém postupu mezi čtyři elitní celky extraligy rozhodnout už v pondělí. Čtvrtý zápas série startuje od šesti hodin večer opět na palubovce Benátek.