Královo Pole čelí brzkému konci sezony, v Ostravě dvakrát padlo

Bez jediného získaného setu odjely volejbalistky Králova Pole z úvodních dvou zápasů čtvrtfinálové série extraligového play off v Ostravě. V sérii na tři vítězné duely prohrávají Brňanky 0:2 a v případě porážky ve středečním domácím duelu pro ně sezona končí. „Musíme na všechno rychle zapomenout a v domácím prostředí předvést co nejlepší výkon. Čtvrtfinále pořád ještě není ztracené," věří brněnská smečařka Adéla Chevalierová.

Brno nezískalo v Ostravě ani set, nejblíž bylo v sobotním duelu v první sadě, kterou prohrálo 23:25.

Ostrava loni dokázala čtvrtfinálovou sérii s Královým Polem za stavu 0:2 na zápasy obrátit ve svůj prospěch. Brňanky jsou nyní ve stejné pozici, snížit se pokusí ve středu od čtvrt na osm večer.