Hattrick zabral a je mimo zónu baráže o sestup

Brno – Poprvé v klubové historii se představili před televizními kamerami v přímém přenosu. A hned z toho byla výhra. Florbalisté Hattricku Brno na domácí palubovce v souboji nováčku v české nejvyšší soutěži zvítězili nad Black Angels 7:3.

Do brněnské haly ve Vodově ulici si našlo cestu 628 diváků, kteří domácímu celku vytvořili bouřlivou atmosféru. A i když v první části měl Hattrick víc šancí, do šaten se šlo za remízového stavu 1:1. „Začátek se nám docela povedl a měli jsme dobré příležitosti. Ale zápas se obecně nevyvíjel úplně podle našich představ. Kluci se možná nechali strhnout kulisou,“ uvedl trenér brněnského klubu Marek Fiala.

I ve druhém dějství se zrodil nerozhodný výsledek. Hattrick už vedl 3:1, náskok si ale neuhlídal. Hosté srovnali a rozhodovalo se tak v závěrečné třetině. „Bylo to o tom, kdo dá další gól,“ pravil Fiala.

A mohl se radovat, protože následující trefu obstarali jeho svěřenci. Vedení navíc navýšili na rozdíl čtyř branek a bylo po zápase. „Za výhrou jsme šli trochu víc než sok,“ liboval si Fiala.

Hattrick si připsal páté vítězství a v tabulce je desátý ze čtrnáctí účastníků.

Hattrick Brno - Black Angels 7:3

Branky a nahrávky: 8. Boček (Hromada), 28. Hanák (Boček), 35. Ludvík (Renčín) – 20. Jalový (Fuchs), 21.Ondráček (Sládeček), 28. Nagy (Gold), 44. Hronek (Sládeček), 52. Hronek (Ondráček), 54. Coufal (Nagy), 58.Nagy (Coufal).
Střely: 32:23.
Vyloučení: 2:3.
Využití: 1:0.
Diváků: 628.


Autor: Vladimír Formánek

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/hattrick-zabral-a-je-mimo-zonu-baraze-o-sestup-20191203.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací