Florbaloví Buldoci otočili sexy duel s Bohemians

Slaví díky povedenému obratu uprostřed zápasu. Florbalisté Bulldogs Brno prohrávali doma s pražskými Bohemians už 2:4, v půlce duelu však za tři minuty dali tři branky a výhru 5:4 si už ve třetí části pohlídali. „Soupeř zaslouženě vedl, od čtvrté obdržené branky bylo na hřišti jen jedno družstvo. Posledních dvacet minut utkaní dominovaly obrany, v čele s výbornými brankáři," hodnotil střetnutí brněnský trenér Jan Kadlec na svazovém webu.

Po dvou kolech letošní superligové sezony mají buldoci plný bodový zisk a v tabulce jsou jen kvůli horšímu skóre druzí za Mladou Boleslaví. V neděli večer se v brněnském dresu opět dařilo tahounům z prvního úspěšného klání s pražskou Spartou. Útočník David Coufal vstřelil dva góly a obránce Jiří Bauer přidal k jedné brance i jednu asistenci. „Prvních čtyřicet minut se hrál sexy florbal," použil Kadlec netradiční hodnocení pro atraktivní hru.