Poprvé po podpisu smlouvy nastoupil za Zbrojovku Ondřej Vaněk a prosadil se z pokutového kopu, dva góly dali kanonýr přípravy Adam Fousek a také střídající Marek Vintr, jednou skóroval Jan Hladík.

V prvním poločase hráli Brňané v rozestavení se třemi obránci a dovolili slovenskému soupeři snadné branky, po přestávce změnil kouč Miloslav Machálek systém na čtyři zadáky a výkon Zbrojovky to pozvedlo.

Brněnský kouč totiž v týdnu přišel o další dva obránce, Jakub Šural si poranil tříslo a Juraj Kotula den před zápasem přitahovač. „S tím jsme se museli vyrovnat, měli jsme jen jednoho klasického obránce, a to Pavla Dreksu. I z toho důvodu jsme šli do rozestavení 3-5-2, první poločas byl ale z naší strany směrem dozadu hodně netaktický. Obdrželi jsme zaslouženě tři branky, na druhou stranu jsme jich mohli dát i víc. Ve druhé půli jsme přešli na rozestavení 4-4-2, byli jsme dominantní a vítězství mohlo být i vyšší," hodnotil Machálek duel.

Po Zbrojovce nastoupila k přípravě také Líšeň, která podlehla třetiligové Kroměříži 1:2. V závěru první půle sice krásnou ranou z přímého kopu vyrovnal Jaroslav Málek, ovšem hosté v padesáté minutě rozhodli.

Zbrojovka Brno – Podbrezová 6:3 (3:3)

Branky: 3. a 49. Fousek, 73. a 75. Vintr, 23. Hladík, 35. Vaněk (pen.) - 10. Zachara, 20. Kováčik, 45. Pribula
Diváci: 300
Zbrojovka Brno: Šustr (46. Floder) - J. Sedlák, Dreksa, Bariš - Čermák - Krška (61. M. Sedlák), Vaněk (76. Krška), Hladík (61. Jurásek), Šumbera - Fousek (71. Přichystal), Přichystal (46. Vintr)
Podbrezová: Ludha (46. Macej) – Chvátal, Paraj, Pajer, Petrák – Kováčik, Ďatko, Štefánik, Špyrka – Pribula – Zachara