Basketbalistky Žabin jsou v semifinále

Brno – Basketbalistky Žabin si ve třetím duelu čtvrtfinálové série s Trutnovem zajistily postup mezi čtyři nejlepší celky Ženské basketbalové ligy. Ještě na začátku poslední čtvrtiny přitom brněnský celek na vlastní palubovce prohrával o sedm bodů, ale nakonec zápas otočil a v nejtěsnějším utkání série vyhrál 96:92. Nejlepší střelkyní byla Američanka Webbová s dvaadvaceti body, která navíc přidala i jedenáct úspěšných doskoků.

V semifinále se tak schyluje k městskému derby, protože Žabiny narazí na vítěze série mezi KP Brno a Slavií Praha, v němž zatím favorizované královopolské basketbalistky vedou 1:0 na zápasy.

Žabiny Brno - Trutnov 96:92 

(24:32, 18:15, 23:22, 31:23)

Nejvíce bodů: Webbová 22, Zohnová 17, Vacková 11, Malečková 10 - Kozumplíková 25, Rylichová 24. Konečný stav série: 3:0.


Autor: Antonín Zabloudil

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/basketbalistky-zabin-jsou-v-semifinale-20190314.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací